VDU komandai – Europos universitetų krepšinio čempionato bronza

Lenkijoje, Poznanės mieste, vykusiame Europos universitetų krepšinio čempionate, kuriame dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš 14 šalių, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinų komanda iškovojo bronzą.

VDU krepšininkai<br>Organizatorių nuotr.

2019-07-30 17:49

Čempioną VDU krepšininkai pradėjo pergale 68:65 (15:25, 14:10, 21:19, 15:14) prieš Bolonijos (Italija) universitetą. Užtikrintai antrąją pergalę 107:60 (25:19, 30:10, 33:13, 19:18) VDU sportininkai iškovojo prieš Reno (Prancūzijos) universiteto atstovus.

Atkrintamąsias varžybas VDU krepšininkai taip pat pradėjo pergalingai, 84:60 (20:27, 17:13, 27:6, 20:14) nugalėję Madrido Politechnikos universitetą. Pusfinalyje VDU krepšininkams teko pripažinti Beikenti (Turkijos) universiteto komandos pranašumą 73:84 (7:20, 19:14, 29:22, 18:28).

Kovoje dėl trečiosios vietos VDU krepšininkai susitiko su Ruano (Prancūzija) universiteto komanda, kurią nugalėjo 97:79 (27:21, 30:22, 19:23, 21:13). Nugalėtojams Regimantas Miniotas pelnė 30 taškų, Paulius Sorokas – 17, Dominykas Domarkas – 12, Tomas Zdanavičius – 11.

Čempionų titulas atiteko Bolonijos universiteto atstovams, antroji vieta – Beikenti universiteto sportininkams, o trečia geriausia Europos universitetų krepšinio komanda tapo VDU. Taip pat VDU komandos žaidėjas Paulius Sorokas pateko tarp „Top 5“ čempionato žaidėjų.

Aurimas Urbonas, Marijus Užupis, Ignas Labutis, Tomas Zdanavičius grįžę iš Europos universitetų krepšinio čempionato tą pačią dieną jau išskrido į Europos universitetų trijulių krepšinio čempionatą, kuris vyks Porto (Portugalija).