JAV rinktinė pasirengimą pasaulio čempionatui baigė pamokiusi kanadiečius

JAV ir Kanados krepšinio rinktinės baigė kontrolinių rungtynių maratoną tarpusavio dvikova. Draugiškame mače Australijoje susitikusios rinktinės pademonstravo efektingą kovą vietos sirgaliams, tačiau įtikinamą pergalę šventė JAV atletai – 84:68 (20:9, 26:22, 18:16, 20:21).

"AFP"/"Scanpix" nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 26, 2019, 12:47 PM, atnaujinta Aug 26, 2019, 2:48 PM

JAV rinktinė aktyviau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio įgijo įtikinamą pranašumą 20:9.

Tiesa, kanadiečiai po truputį atrado savąjį žaidimą, o po taiklaus Kyle'o Wiltjero tritaškio amerikiečių pranašumas sumažėjo iki penkių taškų – 30:35.

Antroje rungtynių dalyje NBA pagrindu sudaryta JAV rinktinė įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo pranašumą iki rekordinio – 60:41.

Ketvirtajame kėlinyje JAV atletai išlaikė turėtą persvarą, o kanadiečiams teko pripažinti varžovų pranašumą.

JAV rinktinė: Jaylenas Brownas 19 (7/9 dvit.), Donovanas Mitchellas (4/7 dvit., 1/5 trit.) ir Kemba Walkeris po 12, Mylesas Turneris 10 (15 atk. kam.).

Kanados rinktinė: Kyle‘as Wiltjeras 21 (6/8 dvit.), Khemas Birchas 13 (5/12 dvit.), Kevinas Pangosas 7 (2/6 dvit., 1/5 trit.).

Tai buvo paskutinioji abiejų rinktinių repeticija prieš artėjantį pasaulio čempionatą Kinijoje.

Planetos pirmenybėse Kinijoje JAV rinktinė kovos E grupėje, kurioje taip pat žais Japonijos, Čekijos ir Turkijos rinktinės.

Kanadiečiai kausis H grupėje, kurioje taip pat runtgyniaus Lietuva, Australija ir Senegalas.