Graikijos žvaigždė G. Antetokoumpo žlugdė Dominikos Respublikos rinktinę

Graikijos krepšinio rinktinė kontroliniame mače Kinijoje pirmadienį 87:75 (24:21, 24:26, 18:14, 21:14) susitvarkė su Dominikos Respublikos atstovais. Graikus į pergalę vedė komandos lyderis ir NBA žvaigždė Giannis Antetokounmpo, per 23 minutes pelnęs 26 taškus (7/8 dvit., 12/14 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 11 pražangų.

Giannis Antetokounmpo surino dvigubą dviženklį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Graikijos rinktinės žvaigždė Giannis Antetokounmpo atviras<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Giannis Antetokounmpo atakuoja varžovų krep<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-08-26 17:46, atnaujinta 2019-08-26 17:53

Dar trečiame kėlinyje graikai turėjo vos vieno taško persvarą, tačiau įjungė papildomą pavarą ir nugalėjo solidžia persvara.

Taip pat 12 taškų pridėjo Georgios Papagiannis, 11 – Georgios Printezis, 10 – Ioannis Papapetrou. Pralaimėjusiems 16 taškų pelnė Sadielis Rojasas, po 13 – Rigoberto Mendoza ir Victoras Lizas.

Antradienį graikai susitiks su Venesuela ir tai bus paskutinės jų draugiškos rungtynės prieš šeštadienį prasidedantį pasaulio čempionatą Kinijoje.