Rusai prispaudė korėjiečius ir toliau kovos dėl pasaulio čempionato medalių

[[ge:lrytas:lrytas:11663460]]

Rusija įveikė Pietų Korėją ir garantavo sau kelialapį į kitą pasaulio čempionato etapą<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Rusija įveikė Pietų Korėją ir garantavo sau kelialapį į kitą pasaulio čempionato etapą<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Sep 2, 2019, 5:39 PM, atnaujinta Sep 2, 2019, 6:56 PM

Kelialapis į kitą pasaulio krepšinio čempionato etapą – tokio svorio pergalę pirmadienį iškovojo Rusijos rinktinė, B grupės mače Uhane 87:73 (27:18, 13:19, 23:12, 24:24) nugalėjusi Pietų Korėją. Tai buvo antroji rusų sėkmė ir antroji pietų korėjiečių nesėkmė.

Pirmąją mačo pusę rusai laimėjo 40:37 ir viską sprendė jau trečiame kėlinyje, kai įgijo dviženklę persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė jau 15 taškų (81:66) ir nugalėtojas buvo aiškus.

Tad iš B grupės toliau dėl medalių kovos Rusijos ir Argentinos komandos, o Pietų Korėja ir Nigerija jau grumsis tik dėl olimpinių atrankos kelialapių.

Pietų Korėja: Daesungas Lee 17 (4/9 tritaškių), Gunas Ra 19 (10 atk. kam.), Seounghyunas Lee 9.

Rusija: Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam., 4 rez. perd., 1/5 tritaškių) ir Vitalijus Fridzonas po 13, Michailas Kulaginas ir Andrejus Zubkovas po 11, Sergejus Karasiovas 9.

Pirmąją turnyro dieną rusai įveikė Nigerijos krepšininkus (82:77), o Pietų Korėjos rinktinė pralaimėjo Argentinai (69:95).

REPORTERIS: esminiai pokyčiai Vilniaus oro uoste