Staigmenos pasaulio čempionate tęsiasi: graikai dramatiškai pralaimėjo brazilams

[[ge:lrytas:lrytas:11675491]]

Graikijos rinktinė dramatiškai pralaimėjo brazilams.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Sep 3, 2019, 2:21 PM, atnaujinta Sep 3, 2019, 5:09 PM

Kinijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato F grupės antrojo turo rungtynėse antradienį Brazilijos rinktinė 79:78 (15:19, 15:21, 26:13, 23:25) nugalėjo Graikijos komandą.

Įpusėjus rungtynėms, graikai pirmavo 40:30, bet trečiąjį kėlinį brazilai laimėjo 13 taškų skirtumu ir jie išsiveržė į priekį 56:53. Likus žaisti 50 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, brazilai pirmavo 76:71, bet tuomet pastarieji buvo nubausti nesportine pražanga ir graikai per 12 sekundžių išlygino rezultatą.

Likus žaisti 4 sek., brazilai pirmavo 79:76, bet Kostas Sloukas sugebėjo išprovokuoti varžovo pražangą ir gavo teisė mesti tris baudos metimus. Pataikęs pirmus du, jis prametė trečiąją ir taip padovanojo pergalę brazilams.

Brazilijos ekipai 22 taškus pelnė A. Varejao (9 atk. kam.), 15 – Marquinhos Sousa, po 13 – Leandro Barbosa bei Alexas Garcia.

Graikijos komandoje 20 taškų surinko Georgios Printezis, 16 – Nickas Calathesas, 13 – Giannis Antetokounmpo.

Tai buvo antroji Brazilijos rinktinės pergalė ir pirmoji Graikijos komandos nesėkmė.