Naujoji Zelandija pasiekė pirmąją pergalę – įveikė trenerio netekusią Juodkalniją

[[ge:lrytas:lrytas:11675490]]

Naujoji Zelandija-Juodkalnija.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Sep 3, 2019, 10:47 AM, atnaujinta Sep 3, 2019, 1:12 PM

Kinijoje tęsiasi pasaulio krepšinio čempionatas. Antradienį jau antrąsias savo runtgynes turnyre žaidžia E, F, G ir H grupių rinktinės.

F grupėje Naujosios Zelandijos krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę, kuomet įveikė varžovus iš Juodkalnijos 93:83 (31:26, 22:18, 13:21, 27:18).

Jau pirmajame kėlinyje Naujosios Zelandijos krepšininkai pademonstravo galingą puolimą, kai pelnė net 31 tašką, o po pirmųjų dešimties minučių turėjo penkių taškų pranašumą – 31:26.

Antrajame kėlinyje žaidimas nesikeitė. Priešingai, juodkalniečių deficitas tik augo 44:53.

Tiesa, Juodkalnija antrojo kėlinio pabaigoje liko be savo vyriausiojo trenerio Zvezdano Mitrovičiaus, kuris gavo antrąją techninę pražangą.

Nepaisant to, gyvybės ženklus Europos atstovai pradėjo rodyti būtent po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio metu jie sugebėjo panaikinti varžovų pranašumą ir išlyginti žaidimą 65:64.

Vis dėlto lemiamo ketvirčio metu Naujosios Zelandijos krepšininkai įjungė didesnę pavarą ir šventė pirmąją pergalę čempionate.

Juodkalnija: Nikola Ivanovičius 18 (2/10 tritaškiai, 7 rez. perd., 4 per. kam.), Nikola Vučevičius 15 (9 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius (13 atk. kam., 5 kld., 4 per. kam.) ir Petaras Popovičius po 13, Milko Bjelica 9.

Naujoji Zelandija: Corey Websteris 25 (6/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Isaacas Fotu 20 (7 atk. kam.), Tai’us Websteris 11 (0/5 tritaškiai), Robas Loe 10 (5 atk. kam.).

Antrąją turnyro dieną juodkalniečiai nusileido graikams (60:85), o Naujosios Zelandijos krepšininkai pripažino Brazilijos rinktinės pranašumą (94:102).

„Lietuva tiesiogiai“: kaip reaguotumėme į provokacijas, pone L. Kasčiūnai?