Sensacija Lietuvai aktualioje G grupėje: Dominikos Respublika parklupdė Vokietijos krepšininkus

[[ge:lrytas:lrytas:11675492]]

Vokietija - Dominikos Respublika<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Vokietija - Dominikos Respublika<br>Reuters/Scanpix nuotr.
 Vokietija - Dominikos Respublika<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 3, 2019, 11:54 AM, atnaujinta Sep 3, 2019, 2:00 PM

Kinijoje tęsiasi pasaulio krepšinio čempionatas. Antradienį jau antrąsias savo runtgynes turnyre žaidžia E, F, G ir H grupių rinktinės.

G grupėje Dominikos Respublikos rinktinė sensacingai įveikė vokiečius 70:68. Tai jau antrasis Vokietijos rinktinės pralaimėjimas, kuris praktiškai laidoja jų viltis žengti tolyn.

Vokiečiams dabar reikia tikėtis, kad Jordanijos rinktinė įveiks Prancūzijos krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje vokiečiai užtikrintai kontroliavo žaidimą, o po pirmųjų dešimties minučių turėjau saugų penkių taškų pranašumą 21:16.

Vis dėlto Dominikos Respublikos krepšininkai nepasidavė ir jau antrajame kėlinyje pasivijo varžovus – 39:37.

Trečiojo kėlinio metu Vokietijos rinktinė krito į duobę, kai per kėlinį pelnė vos 13 taškų. Tuo pasinaudoję varžovai įgijo trijų taškų pranašumą 55:52.

Viskas sprendėsi ketvirtojo kėlinio metu.

Ketvirtojo kėlinio metu vokiečiai vis dar buvo besivejančių vaidmenyje.

Iki rungtyjių pabaigos likus vos vienai minutei vokiečiai dar turėjo du šansus išlyginti arba persverti rezultatą. Tačiau Dennisas Schroderis greitoje atakoje prametė iš po krepšio, o paskutinę mačo sekundę iš neblogos padėties netaikliai atakavo Danilas Barthelis.

Lrytas.lt primena, kad kitame etape G grupės dvi stipriausios komandos žais prieš H grupės lyderius, kurių tarpe yra ir Lietuvos rinktinė.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20 (5/18 „iš žaidimo“, 7 rez. perd.), Danielis Theisas 12 (8 atk. kam.), Maodo Lo 10, Danilo Bartherlis 9, Robinas Benzingas 6.

Dominikos Respublika: Victoras Lizas 17, Eloy’us Vargasas 16, Ronaldas Robertsas 10, Eulis Baezas 9, Gelvis Solano 8 (11 rez. perd.).

Antrąją turnyro dieną vokeičiai nusileido prancūzams (74:78), o Dominikos Respublikos krepšininkai laimėjo prieš Jordaniją (80:76).