Venesuela eliminavo čempionato šeimininkus kinus iš kovos dėl medalių

[[ge:lrytas:lrytas:11690089]]

Kinija pralaimėjo Venesuelai ir dėl medalių nebekovos.
Kinija pralaimėjo Venesuelai ir dėl medalių nebekovos. <br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Sep 4, 2019, 10:06 AM, atnaujinta Sep 4, 2019, 5:38 PM

Pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje trečiadienį žaidžiami paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai, po kurių dvi geriausios komandos žengs toliau į kovą dėl medalių ir kelialapių į 2020 metų Tokijo olimpiadą, o trečią ir ketvirtą vietą užėmusios ekipos vyks į Šanchajų aiškintis 17-32 pozicijas.

A grupėje kovoje dėl antrosios vietos ir galimybės tęsti kovą dėl medalių susikibo šeimininkė Kinija ir Venesuela.

Dvikovą rezultatu 72:59 (18:10, 15:13, 18:18, 21:18) laimėjo Venesuelos krepšininkai, kurie A grupėje užėmė antrąją vietą ir kartu su lenkais pateko į kitą etapą.

Iki tol čempionate kinai po pratęsimo pralaimėjo Lenkijai 76:79 ir nugalėjo Dramblio Kaulo Krantą 70:55, o venesueliečiai krito prie lenkus 69:80, tačiau atsigriebė prieš Dramblio Kaulo Krantą 87:71.