Nigerija tapo dar viena ekipa, kuri sąskaitoje turi triuškinantį rezultatą

[[ge:lrytas:lrytas:11690090]]

Nigerijos krepšininkai įveikė Pietų Korėja ir grupėje užėmė trečiąją vietą<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 4, 2019, 1:31 PM, atnaujinta Sep 4, 2019, 2:31 PM

Pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje trečiadienį žaidžiami paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai, po kurių dvi geriausios komandos žengs toliau į kovą dėl medalių ir kelialapių į 2020 metų Tokijo olimpiadą, o trečią ir ketvirtą vietą užėmusios ekipos vyks į Šanchajų aiškintis 17-32 pozicijas.

Lengvą pergalę Kinijoje B grupėje pasiekė Nigerijos rinktinė, Uhane 108:66 (17:15, 32:16, 30:19, 29:16) sutriuškinusi Pietų Korėją. Tad Afrikos atstovai iškovojo trečiąją vietą grupėje. Ši pergalė šiek tiek priartino ekipą prie kelialapio į Tokiją, nes visos Afrikos komandos žais etape dėl 17-32 vietų, o žemynui po čempionato akistatų skiriama į žaidynes viena vieta.

Nigerija prisijungė prie 7 rinktinių, kurios savo sąskaitoje turi pergales didesniu nei 30 taškų skirtumu.

Pietų Korėja: Gunas Ra 18 (11 atk. kam.), Seounghyunas Lee 12 , Junghyunas Lee 9.

Nigerija: Michaelas Ericas 17, Ike‘as Diogu 16, Chimezie Metu 15 (9 atk. kam., 3/4 tritaškių), Benas Uzohas 10, Al-Farouqas Aminu, Nnamdi Vincentas ir Stanas Okoye po 9, Talibas Zanna 7.

B grupėje dėl trečiosios vietos kovoja Pietų Korėjos ir Nigerijos rinktinės. Azijos atstovai krito nuo Argentinos 69:95 ir Rusijos 73:87, o afrikiečiai pralaimėjo Rusams 77:82 ir argentiniečiams 81:94.