Po šalto dušo – galingas JAV rinktinės žaidimas: sutrypė japonus

JAV krepšinio rinktinė įveikė japonus.<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Sep 5, 2019, 10:22 AM, atnaujinta Sep 5, 2019, 6:23 PM

Pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje trečiadienį žaidžiami paskutinieji E, F, G ir H grupių mačai, po kurių dvi geriausios komandos žengs toliau į kovą dėl medalių ir kelialapių į 2020 metų Tokijo olimpiadą, o trečią ir ketvirtą vietą užėmusios ekipos vyks į Šanchajų aiškintis 17-32 pozicijas.

E grupėje pirmąją vietą užsitikrinusi JAV rinktinė pasiekė dar vieną pergalę 98:45 įveikdama Japonijos krepšininkus.

JAV krepšininkai jau rungtynių pradžioje parodė, kad japonams lengva nebus - 18:2.

Antrame kėlinyje Greggo Popovichiaus auklėtiniai pelnė net 33 taškus, o trečią ketvirtį laimėjo taip pat įspūdingu pranašumu – 28:8.

Dvikovos pabaigoje JAV rinktinė sumažino tempą ir varžovams leido peržengti 40-ies taškų ribą.

JAV: Jaylenas Brownas 20 (7/9 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Kemba Walkeris 15 (3/8 tritaškiai, 8 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 14 (8 atk. kam.), Joe Harrisas (5 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas (6 rez. perd.) po 10.

Japonija: Yudai Baba 18 (6/11 dvitaškiai), Yuta Watanabe 9,... Rui Hachimura 4 (2/7 dvitaškiai).

Amerikiečiai stebuklingai išsigelbėjo mače su turkais, įveikę juos po pratęsimo 93:92 ir įveikė Čekiją 88:67.

Tuo tarpu japonai, kurie turi kelialapį į Tokijo olimpiadą kai šeimininkai, nusileido čekams 76:89 ir turkams 67:86.