„Avtodor“ pranokęs „Neptūnas“ – V. Garasto taurės finale

Klaipėdos „Neptūnas“ šeštadienį namuose 96:87 (32:13, 24:26, 20:20, 20:26) įveikė Saratovo „Avtodor“ krepšininkus iš Rusijos bei pateko į draugiško Vlado Garasto turnyro finalą, kuriame klaipėdiečių laukia „Dnipro“ ekipos iš Ukrainos testas.

Tomas Delininkaitis<br>LKL nuotr.

Sep 7, 2019, 10:15 PM, atnaujinta Sep 7, 2019, 10:42 PM

Uostamiesčio krepšininkai atitrūko jau pirmajame kėlinyje – galingą puolimą demonstravęs „Neptūnas“ ketvirčio pabaigoje spurtavo 10:0 bei po pirmųjų 10 minučių įgijo 19 taškų pranašumą – 32:13.

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių pirmavo 56:41. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai 15 taškų pelnė po varžovų klaidų, o 35 taškus „Neptūnui“ surinko atsarginiai krepšininkai.

Tomas Delininkaitis po ilgosios pertraukos įsmeigė tris tolimus metimus bei neleido Saratovo krepšininkams priartėti – prieš lemiamą kėlinį aikštelės šeimininkai pirmavo 76:61.

Klaipėdos ekipos pranašumas ketvirtojo kėlinio viduryje buvo sumažėjęs iki 8 taškų, tačiau solidžiau rungtynes užbaigę klaipėdiečiai iškovojo pergalė bei žengė į turnyro finalą, kuris sekmadienį „Švyturio“ arenoje vyks 17 val.

Klaipėdos klubui 17 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 14 – Osvaldas Olisevičius, 10 – Gytis Masiulis, 9 – Tadas Sedekerskis.