Įspūdingą mačą sužaidusio T. Satoransky vedami čekai nepaliko jokių vilčių brazilams

Čempionato debiutantai čekai įveikė ir brazilus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Čempionato debiutantai čekai įveikė ir brazilus.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Čempionato debiutantai čekai įveikė ir brazilus.<br> "Reuters"/"Scanpix" nuotr.
Čempionato debiutantai čekai įveikė ir brazilus.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2019-09-07 11:31, atnaujinta 2019-09-07 13:21

Kinijoje tęsiasi pasaulio krepšinio čempionatas, kuriame prasidėjo antrojo etapo kovos.

K gupėje šeštadienį Čekijos rinktinė netikėtai lengvai įveikė Brazilijos krepšininkus 93:71.

Panašu, kad debiutantai čekai čempionate autoritetų nepaiso.

Jau pirmajame kėlinyje pabėgę Čekijos rinktinės žaidėjai po dviejų kėlinių pirmauja dviženkliu skirtumu 45:32.

Trečiojo kėlinio viduryje čekų pranašumas siekė jau 20 taškų 54:34, o ketvirtojo metu jis dar labiau išaugo 81:54.

Lemiamas ketvirtis buvo tik formalus, per kurį brazilams dar pavyko šiek tiek sumažinti didžiulį čekų pranašumą.

T.Satoransky per 30 minučių pelnė 20 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo du metimus, triskart suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Čekams, norint patekti į kitą etapą, dabar reikia peraglės pirmadienį prieš graikus.

Brazilijos rinktinė: Vitoras Benite 12 (3/5 trit.), Leandro Barbosa (3/7 dvit., 4 kld.) ir Marcelinho Huertas (4/5 dvit.) po 11.

Čekijos rinktinė: Tomašas Satoransky 20 (7/10 metimai, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Ondrejus Balvinas 15 (7/9 dvit.), Patrikas Auda 14 (5/8 dvit.), Jaromiras Bohačikas 12.

Brazilijos krepšininkai turnyrą pradėjo F grupėje, kurioje iškovojo tris pergales. Brazilai įveikė Naujosios Zelandijos krepšininkus 102:94, graikus 79:78 ir juodkalniečius 84:73.

Čekijos rinktinė pirmajame etape žaidė E grupėje, kurioje iškovojo dvi pergalės, bet patyrė vieną nesėkmę. Čekai 67:88 pralaimėjo JAV atletams, tačiau 89:76 įveikė japonus ir 91:76 turkus.

K grupėje taip pat rungtyniauja JAV ir Graikijos rinktinės.