Po skaudžios pauzės prabilęs M. Grigonis – apie audringą paskutinę akimirką: „Visi matė. Teisėjai nematė“

Marius Grigonis sunkiai rinko žodžius, kuriais bandė paaiškinti, koks jausmas atsivėrė širdyje. Lietuvos rinktinė šeštadienį Nandzinge 75:78 pralaimėjo Prancūzijos krepšininkams, nors dar ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę rezultatas buvo 74:74.

Lietuviai <br>BNS.lt nuotr.
BNS.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Specialiai lrytas.lt, Nandzingas (Kinija)

2019-09-07 17:16, atnaujinta 2019-09-07 17:27

Lietuvai šis pralaimėjimas reiškė, kad į ketvirtfinalį rinktinė nebepraeis. Ten keliaus prancūzai ir australai – abi rinktinės, pasaulio čempionate nugalėjusios Dainiaus Adomaičio komandą. Abu kartus lietuviai daug atsiliko pirmojoje pusėje, o ketvirtajame kėlinyje turėjo pranašumą.

„Blogai“, – tyliai ištarė jis.

Kai jis kalbėjo, jam už nugaros žingsniavo galvas nuleidęs Lietuvos rinktinės krepšininkai. Tai buvo akimirka, kurios nenorėjo niekas. Šalta, nemaloni ir visada skaudi krepšinio šaliai, kuriai tenka ir vėl sukąsti dantis.

„Dėl komandos negaliu nieko sakyti. Rungtynės parodo, kaip yra iš tikrųjų. Žiauriai skaudu ir liūdna. Visada nori geriau. Galvoji, kad gali geriau, o tada ateina Nicolas Batumas ir net negali pasivaryti kamuolio, – pagalvojęs kalbėjo M.Grigonis. – Sunku tai priimti, bet reikia visą sezoną tobulėti, kad būtum labiau pasiruošęs tokioms rungtynėms.

– Vėl ketvirtajame kėlinyje buvote ir į priekį išsiveržę. Ko pritrūko komandai?

– Vėlgi, pabaigoje viską sprendė pora metimų, pora švilpukų. Ir viskas. Kaip ir visose rungtynėse – visada tas pats. Pora sprendimų, pora švilpukų.

– Kaip jums atrodė tas momentas, kai paskutinę akimirką buvo nuo lanko numuštas kamuolys?

– Pats matėt. Negalima taip. Visi matė, teisėjai nematė.

– Turbūt labiausiai apmaudu, kad tokie pralaimėjimai nutiko dukart iš eilės?