Serbijos krepšinio rinktinės milžinas N. Jokičius buvo išvytas iš aikštės

Serbijos krepšinio rinktinės vienas lyderių Nikola Jokičius buvo išvytas iš aikštės per sekmadienį vykusias pasaulio čempionato J grupės rungtynes dėl pirmosios vietos su Ispanijos nacionaline komanda (69:81). N.Jokičius už nesportinį elgesį buvo diskvalifikuotas trečiajame kėlinyje.

Nikola Jokičius buvo išvytas iš aikštės.<br> FIBA.com nuotr.

Sep 8, 2019, 5:27 PM, atnaujinta Sep 8, 2019, 8:34 PM

Jis pradžioje gavo nesportinę pražangą, vėliau dar užsidirbo techninę ir toliau žaisti nebegalėjo.

Nors po pirmojo kėlinio pirmavo Serbija (20:13), antrajame ketvirtyje ispanai perėmė iniciatyvą ir persvėrė santykį (45:37).

Tuo metu, kai 24-erių metų 213 cm ūgio N.Jokičius buvo pasiųstas į drabužinę, trečiajame kėlinyje buvo likę žaisti 8:44 min., o serbų deficitas siekė 10 taškų (37:47).

Šiais metais į geriausių NBA krepšininkų penketą išrinktas vidurio puolėjas iš pradžių gavo nesportinę pražangą, o po kelių minučių aprėkė teisėjus ir buvo nubaustas technine pražanga. Už šias dvi nuobaudas N.Jokičius buvo pašalintas iš aikštės.

Per beveik 17 minučių aikštėje (16:47) Serbijos centras pelnė 6 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Jis pataikė 2 dvitaškius iš 3 (2/3), prametė vienintelį tritaškį (0/1) ir įmetė abi baudas (2/2).

J grupėje užėmusi antrąją vietą Serbija (4 pergalės ir 1 pralaimėjimas), čempionato ketvirtfinalyje susitiks su I grupės nugalėtoja Argentina (5/0).