„Lietkabelio“ stebuklai Čempionų lygoje: panaikino 21 taško deficitą ir iškovojo užtikrintą pergalę

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas ketvirtadienį pegale pradėjo kovą FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 71:55 (15:24, 9:17, 16:11, 31:3) įveikė Nikosijos „Keravnos“ (Kipras) komandą.

Panevėžiečiai įveikė Nikosijos klubą.<br> Ritos Stankevičiūtės nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Sep 26, 2019, 7:17 PM, atnaujinta Sep 26, 2019, 10:08 PM

Panevėžiečiai sukūrė tikrą stebuklą mat rungtynes pradėjo vangiai, o antrojo kėlinio metu komandas skyrė didesnis nei 20-ies taškų skirtumas 20:41.

Tačiau antroje rungtynių dalyje viskas kardinaliai pasikeitė.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ėmė strigti agresyvioje „Lietkabelio“ gynyboje, ir per šį ketvirtį pelnė vos 11 taškų, kai svečiai įmetė 16.

Tačiau tikrasis šeimininkų košmaras prasidėjo ketvirtajame kėlinyje. „Keravnos“ krepšininkai pradėjo žaisti savanaudiškai ir atlikinėti neparuoštus bei sudėtingus metimus, o „Lietkabelis“ sėkmingai rengė greitas atakas ir greitai išlygino rezultatą.

Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, „Lietkabelio“ pranašuma siekė jau 16 taškų – 69:53. Lemiamo ketvirčio meto varžovai pelnė vos 3 taškus, kai panevėžiečiai pelnė net 31.

Atsakomasis mačas Panevėžyje vyks rugsėjo 30-ąją, kuriame šeimininkai turės 16 taškų pranašumą.

„Keravnos“: Mohamedas Abukaras 12, Joshas Haginsas ir Ahmaadas Rorie po 8.

„Lietkabelis“: Kendrickas Brownas 22, Martynas Sajus 13 (11 atk. kam., 23 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 9.