D. Motiejūno šėlsmas Hjustone: į buvusio savo NBA klubo krepšį sumetė 27 taškus

Lietuvio Donato Motiejūno atstovaujama Kinijos Šanchajaus „Sharks“ komanda viešėjo JAV, kur sužaidė draugiškas rungtynes su „Houston Rockets“ klubu.

D.Motiejūnas Į NBA klubo krepšį įmetė 27 taškus.<br> Twitter.com nuotr.

Oct 1, 2019, 7:34 AM, atnaujinta Oct 1, 2019, 7:46 AM

D.Motiejūno rezultatyvumo neužteko ir Kinijos klubas 71:140 (14:36, 20:41, 17:34, 20:29) patyrė triuškinamą pralaimėjimą.

Lietuvis per 38 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus bei 6 kartus suklydo.

Rungtynės iškarto prasidėjo „Rockets“ dominavimu, o NBA klubas jau po pirmo kėlinio pirmavo 36:14. Vėliau pranašumas jų tik didėjo.

Šiose rungtynės „Rockets“ dar žaidė be savo įžaidėjo Russello Westbrooko, tačiau tikimasi jo pasirodymo jau kitose rungtynėse.

Už Atlanto D.Motiejūnas su savo klubu sužais dar vienas rungtynes su NBA komanda. Šį kartą jų varžovais bus „Los Angeles Clippers“.

Rockets“: Clintas Capela 25 , Geraldas Greenas 21, Benas McLemore‘as 17, Jamesas Hardenas 10 taškai.

„Sharks“: Donatas Motiejūnas 27, Jamesas Nunnally 16 , Mingxinas Ju 9 taškai.