„Chimki“ atlaikė lemiamą „Maccabi“ šturmą ir šventė pirmąją pergalę Eurolygoje

"Chimki" pranoko "Maccabi".<br> Scanpix nuotr.
Rimo Kurtinaičio treniruojama "Chimki" namuose žaidžia ru "Maccabi".<br> Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 3, 2019, 7:22 PM, atnaujinta Oct 3, 2019, 11:57 PM

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos „Chimki“ klubas pergale pradėjo Eurolygos sezoną, kai namuose 89:83 (24:21, 24:19, 27:21, 14:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Nuo rungtynių pradžios pirmavę Rusijos krepšininkai truktelėjo trečiojo kėlinio metu, kai rezultatas šoktelėjo iki dviženklio – 75:61.

Ketvirtojo kėlinio metu „Maccabi“ dar buvo sumažinę deficitą iki keturių taškų (80:84), tačiau „Chimki“ žaidėjai sugebėjo atlaikyti lemiamą varžovų šturmą ir šventė pergalę.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (2/10 trit., 6 rez. perd.), Anthony Gillas 18 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Janis Timma 17 (5/12 trit.), Jonas Jerebko 14 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: Tarikas Blackas 17, Omri Casspi 13 (6 atk. kam.), Othello Hunteris 11 (8 atk. kam.), Elijahas Bryantas 10.