B. Simmonsas nutraukė kelis metus trukusią sausrą – pataikė pirmąjį tritaškį NBA

„Philadelphia 76ers“ komanda tęsia pasiruošimą NBA sezonui ir draugiškose rungtynėse 144:86 (36:22, 46:19, 35:20, 27:25) nugalėjo Guangdžou „Long-Lions“ komanda iš Kinijos.

B.Simmonsas pataikė tritaškį metimą po ilgos pertraukos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 9, 2019, 7:34 AM, atnaujinta Oct 9, 2019, 7:35 AM

Susitikimo pagrindiniu akcentu tapo vieno iš „76ers“ lyderio Beno Simmonso pataikytas tritaškis metimas tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms.

Pastarąjį kartą Australijos krepšinio žvaigždė tolimą metimą pataikė 2015 metų lapkričio 30-ąją, kai dar rungtyniavo NCAA, o iki dvikovas su Kinijos klubu pasiruošime buvo prametęs visus 19 savo tritaškių.

Iš viso B.Simmonsas prie komandos pergalės prisidėjo 21 tašku ir buvo rezultatyviausias „76ers“ gretose.