Skaudų antausį gavęs „Lietkabelio“ treneris N. Čanakas: jaučiu didžiausią gėdą per savo karjerą

„Jaučiu didžiausią gėdą per savo trenerio ir krepšininko karjerą“, – po netikėto pralaimėjo kalbėjo Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas.

N.Čanakas jautė gėdą po pralaimėjimo.<br>G.Bitvinsko nuotr.
N.Čanakas jautė gėdą po pralaimėjimo.<br>G.Šiupario nuotr.
N.Čanakas jautė gėdą po pralaimėjimo.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 10, 2019, 9:04 AM, atnaujinta Oct 10, 2019, 9:06 AM

Darnų žaidimą pademonstravusi Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komanda pažabojo Panevėžio „Lietkabelį“ (2/2) ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) džiaugėsi pirmąja pergale šį sezoną.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 91:68 (18:14, 29:11, 19:19, 25:24) nepaliko vilčių svečiams iš Panevėžio.

Pastarąjį kartą „Nevėžis“ panevėžiečius buvo nugalėjęs prieš pusantrų metų – 2018 m. balandį.

Tik pirmame kėlinyje „Lietkabelis“ dar žengė koja kojon su oponentais, kurie vėliau po truputį ėmė tolti. Nuo antrojo kėlinio skirtumas augo sparčiai: brolių Kalaitzakių tandemas ketvirtį pradėjo spurtu 9:0, o galingas pasirodymas iki ilgosios pertraukos galiausiai suteikė solidų pranašumą šeimininkams – 47:25.

Vėliau „Lietkabelis“ nebeleido taip stipriai puolime siautėti varžovams, tačiau patys vis dar neatrado ryškių ginklų, todėl skirtumas nemažėjo – 66:44. Visi likę „Lietkabelio“ bandymai švelninti rezultatą kardinaliai situacijos nebekeitė.

„Varžovai davė mums krepšinio pamokų kiekvienoje detalėje. Tai, kaip atrodėme aikštelėje... Neturiu komentarų. Sveikinu varžovus, kurie rodė gerą, fizinį krepšinį, gerai gynėsi ir dalijosi kamuoliu“, – sunkiai po rungtynių žodžius rinko N.Čanakas.

Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžio“ treneris Marius Kiltinavičius pasidžiaugė savo auklėtinių kovingumu ir charakteriu, kurio neigiamai nepaveikė net ankstesni pralaimėjimai.

„Labai sveikinu savo žaidėjus, jie sunkiai dirbo treniruotėse ir džiaugiuosi, kad dabar gali jausti šio darbo vaisius. Taip pat džiaugiuosi nuoširdžiu žiūrovų palaikymu ir su pergale sveikinu visus kėdainiškius.

Taisytinų dalykų dar yra daug, jaučiasi jaunatviškumas, bet sezonas tik prasideda“, – kalbėjo treneris.