Prienų komanda puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį ir šventė pergalę Pasvalyje

[[ge:lrytas:lrytas:12247319]]

„Cbet“ krepšininkų pasitarimas.<br> LKL/BNS nuotr.
„Pieno žvaigždžių“ žaidėjas Miha Lapornikas rengia ataką.<br> LKL/BNS nuotr.

Oct 19, 2019, 4:26 PM, atnaujinta Oct 20, 2019, 12:59 PM

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo aikštėje susitiko su Prienų „Cbet“ komanda ir pralaimėjo svečiams rezultatu 63:71 (25:15, 13:12, 14:30, 11:14). Tai buvo šalies pirmenybių šeštojo turo dvikova.

Pasvaliečių sąskaitoje šį sezoną yra 2 pergalės ir 4 pralaimėjimai. Tuo metu prieniškiai jau yra šventę 4 pergales ir patyrę 2 nesėkmes.

Paskutiniųjų penkių tarpusavio dvikovų balansas dabar yra 3:2 Prienų klubo naudai.

„Pasvalio žvaigždės“ po pirmųjų 10 min. žaidimo pirmavo 10 taškų sklirtumu (25:15).

Giliausioje duobėje „CBet“ buvo atsidūrę antrojo kėlinio metu, kada svečių deficitas vienu metu siekė net 17 taškų (19:36).

Prieš ilgąją pertrauką Prienų ekipa savo pranašumą padidino dar vienu tašku (kėlinys – 13:12) ir prieš svečius dar įtikinamai pirmavo – 38:27.

Trečiajame ketvirtyje puikią atkarpą sužaidė Prienų krepšininkai (30:14), kurie perėmė iniciatyvą.

Svečiai išsaugojo savo persvarą ir per lemiamas 10 min. (14:11) bei šventė galutinę pergalę – 71:63.

Vienas pagrindinių pergalės faktorių svečiams buvo pergalė kovoje po krepšiais. Ją prieniškiai laimėjo 43-32.

Net 15 kamuolių nugalėtojai sugriebė po Pasvalio komandos krepšiu.

Rezultatas:

„Pieno žvaigždės“ (2/4) – „Cbet“ (4/2)  – 63:71 (25:15, 13:12, 14:30, 11:14).

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 14, Miha Lapornikas 13, Arvydas Šikšnius 8, Johnas Gillonas 7, Laimonas Kisielius 6, Trevoras Thompsonas ir Edgaras Lasenbergas po 5, Serhijus Pavlovas 4, Dominykas Domarkas 1 taškas.

„Cbet“: Martynas Varnas 13, Lukas Uleckas 12, Arnas Velička 11, Skylaras Spenceris ir Karolis Guščikas po 10, Vaidas Čepukaitis 6, Regimantas Miniotas 5, Devonas Van Oostrumas ir Mindaugas Lukauskis po 2 taškus.