Ispanijoje A. Kulboka su Bilbao klubu pranoko E. Mockevičių ir Fuenlabrados ekipą

Arnoldas Kulboka ir „Bilbao Basket“ klubas sekmadienį savo aikštėje žaidė Ispanijos ACB lygos čempionato rungtynes su „Fuenlabrada“ ekipa ir jai atstovaujančiu Egidijumi Mockevičiumi. Pergalę rezultatu 82:80 (18:20, 126:16, 20:22, 28:22) šventė aikštės šeimininkai.

Arnodas Kulboka su Bilbao ekipos draugais džiaugiasi pergale.<br> Twitter nuotr.

Oct 27, 2019, 4:13 PM, atnaujinta Oct 27, 2019, 4:44 PM

Tai buvo jų trečiasis laimėjimas šalies pirmenybėse (3/2).

A.Kulboka per 21 su puse minutės (21:37) pelnė 9 taškus. Jis pataikė 3 tritaškius iš 8 (3/8) ir prametė vienintelį dvitaškį (0/1).

E.Mockevičius aikštėje praleido  20 su puse minutės (20:29), įmetė 6 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Fuenlabrada“ patyrė trečiąją nesėkmę (2/3).

Kitose sekmadienio jau pasibaigusiose rungtynėse Madrid klubas „Real“ (5/0) laimėjo prieš „Manresa“ ekipą (1/4) rezultatu 94:74 (27:28, 28:16, 21:15, 18:15).

Svečių ekipos žaidėjas iš Lietuvos Deividas Dulkys per beveik 21 minutę (20:45) pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.