FIBA už keiksmus išrašė A. Bogutui baudą: šis skolingas neliko

Australijos krepšinio milžinas Andrew Bogutas po pasaulio čempionato rungtynių su Ispanija iškeikė FIBA ir jos teisėjus, o dabar už tai gavo 8000 Šveicarijos frankų baudą.

A.Bogutas pašiepė FIBA, kuri jam išrašė baudą už keiksmus.<br> Lrytas.lt montažas

Oct 30, 2019, 11:33 AM

„FIBA yra sumautas pasityčiojimas“, – tuomet rėkė A.Bogutas, kai Australijos rinktinė po dviejų pratęsimų dramos 88:95 pralaimėjo Ispanijos krepšininkams ir liko už pasaulio čempionato finalo borto.

Australijos rinktinės bokštas jau rungtynių metu buvo nepatenkintas teisėjais. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje jis užsidirbo pražangą prieš Marcą Gasolį likus žaisti 7,7 sekundės. Tuomet priėjęs prie teisėjų imitavo pinigų trynimą rankose.

Rezultatas tuo metu buvo 70:69 Australijos rinktinės naudai, o sumetęs abi baudas M.Gasolis išvedė savo komandą į priekį. Vėliau Patty Millsas išlygino rezultatą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Po baudos paskyrimo A.Bogutas neliko skolingas FIBA ir savo socialinio tinklo nuotrauką pakeitė į tą, kurioje rodo tą patį pinigų trynimo gestą.

Be to, jis viešai teiravosi, apie Šveicarijos frankų ir Australijos dolerio kursą.