„Lietkabeliui“ pirmosios pergalės Čempionų lygoje teks palaukti – pralaimėta „Turk Telekom“

[[ge:lrytas:lrytas:12377116]]

„Lietkabelio“ žaidėjas Kendrickas Brownas kovoja su varžovu

Oct 30, 2019, 6:52 PM, atnaujinta Oct 30, 2019, 11:12 PM

Panevėžio „Lietkabelis“ trečiadienį savojoje aikštėje žaidė FIBA Čempionų lygos turyro A grupės trečiojo turo rungtynes su Ankaros komanda „Turk Telekom“ ir pralaimėjo svečiams 77:91 (15:25, 15:24, 28:20, 19:22).

Panevėžiečiams tai buvo pirmasis šio sezono Čempionų lygos varžybų susitikimas namuose ir pirmosi nesėkmė savų žiūrovų akivaizdoje. Prieš tai jie svečiuose patyrė du pralaimėjimus.

Mūsiškių varžovai priešingai – yra iškovoję tris pergales iš tiek pat galimų.

Panevėžiečiai 10 taškų atsiliko po pirmojo kėlinio (15:25), o antrajame ketvirtyje taškų nepelnė 6 minutes ir per šį laiką skirtumas tapo 16 taškų (21:47).

„Lietkabelio“ deficitas prieš ilgąją pertrauką siekė jau 19 taškų (30:49).

Panevėžio komanda antrojoje mačo pusėje atsitiesė ir likus žaisti 3:44 min. po Kendricko Browno metimo išlygino rezultatą 75:75.

Tačiau šis spurtas mūsiškiams kainavo per daug jėgų, o Turkijos klubas atsakė spurtu 10:0. Dvikovos pabaigą Panevėžio ekipa pralaimėjo rezultatu net 2:16.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais lapkričio 5 dieną svečiuose su Ostendės „Filou“ (Belgija) ekipa.

Rezultatas:

„Lietkabelis“ (0/3) – „Turk Telekom“ (3/0) – 77:91 (15:25, 15:24, 28:20, 19:22).

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18, Tomas Dimša 17, Kendrickas Brownas 13, Marynas Sajus 11, Vytenis Lipkevičius 7, Tomas Lekūnas 5, Gabrielius Maldūnas 3, Olufemi Olujobi 2, Stefanas Sinovecas 1 taškas.

„Turk Telekom“: R.J.Hunteris 25, Muhhamedas Baygulas 21, Moustapha Fallas 15, Kyle‘as Wiltjeris 12, Egemenas Guvenas 6, Metinas Turenas ir Nickas Johnsonas po 5.