G. Petronytės atstovaujama ekipa nepasipriešino Eurolygos čempionėms

Venecijos „Reyer“ komandai, kurioje žaidžia Gintarė Petronytė, varžovės Eurolygos trečiajame ture net neleido pagalvoti apie pergalę. Nors „Reyer“ žaidė namie, turėjo pripažinti į Italiją atvykusios Eurolygos čempionės Jekaterinburgo UGMK komandos iš Rusijos pranašumą.

Gintarės Petronytės atstovaujama komanda patyrė triuškinamą nesėkmę.<br>FIBA.com nuotr.

Oct 31, 2019, 9:51 AM, atnaujinta Oct 31, 2019, 9:55 AM

Jekaterinburgo krepšininkės trečiadienį Venecijoje pasiekė pergalę 86:61. „Reyer“ viešnioms priešinosi tik pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 21:20, bet jau antrojo kėlinio pradžioje UGMK mašina pradėjo traiškyti šeimininkes ir žaidimas vyko vos ne viena kryptimi.

„Reyer“ vidurio puolėja G.Petronytė žaidė 13 min. ir pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/2 baudos).

Nors UGMK laimėjo dideliu skirtumu, trečiadienį Eurolygoje buvo užfiksuotas dar žiauresnis triuškinimas.

Prahos USK komanda nugalėjo Mersino „Cukurova“ klubą 54 taškų skirtumu 82:28.

USK ir UGMK komandos yra A grupės lyderės. Jos per tris turus iškovojo po tris pergales. „Reyer“ laimėjo vieną kartą.

Taip pat vieną pergalę turinti Breno „Castors“ ekipa, kuriai atstovauja Eglė Šikšniūtė, trečiojo turo rungtynes žais ketvirtadienį. Belgijos čempionių varžovės bus Orenburgo „Nadežda“ krepšininkės.

Eurolyga. 3 turas

A grupė

Venecijos „Reyer“ (G.Petronytė 4) – Jekaterinburgo UGMK 61:86;

Prahos USK – Mersino „Cukurova“ 82:28, Rygos TTT – Buržo „Tango“ 55:70.

B grupė

Stambulo „Fenerbahce“ – Gdynės „Arka“ 68:48, „Lattes-Montpellier“ – Kursko „Dinamo“ 76:64.