20-metis slovėnas pastarosiomis dienomis muša rekordus vieną po kito. Pirmadienio naktį pergalingose „Dallas Mavericks“ (4/2) ekipa L.Dončičius per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/7 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengęs.
Tai buvo jau antrasis slovėno trigubas dviženklis paeiliui ir jau vienuoliktasis toks pasiekimas vos antrą sezoną už Atlanto žaidžiančiam slovėnui. Tai yra didžiausias skaičius pasiekimų NBA krepšininkui, neturinčiam 21 metų – jis jau turi 4 trigubais dviženkliais daugiau nei savo laiku rekordą pasiekęs Magicas Johnsonas.
L.Dončičius tapo jauniausiu NBA krepšininku, kuriam pavyko dvejose rungtynėse iš eilės pelnyti bent po 25 taškus ir surinkti po trigubą dviženklį. Jam sekmadienį buvo 20 metų ir 248 dienos.
„Akivaizdu, kad L.Dončičius yra puikus jaunasis talentas. Mėgstu jo žaidimą, ne tik dėl to, kad jis sugeba susikurti situacijas metimui pats, bet man patinka ir tai, jog jis kuria progas komandos draugams. Toks žaidimas visada man būdavo prie širdies“, – kalbėjo L.Jamesas.
Susiję straipsniai
„Lakers“ ir „Mavericks“ komanda šiame sezone jau buvo susitikusios tarpusavyje lapkričio 1 dieną ir tuomet per pratęsimą 119:110 laimėjo Los Andželo komanda.


