„Partizan“ pagaliau suklupo

Pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės B grupėje patyrė serbų Belgrado „Partizan“ ekipa, namie 69:83 (18:21, 21:16, 9:25, 21:21) nusileidusi italų čempionei Venecijos „Umana Reyer“ ekipai.

„Partizan“ įveikė „Ryto“ ekipą Vilniuje<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Nov 6, 2019, 12:42 AM

Du kėlinius komandos žengė lygiai, tačiau trečiajame savo jėgą parodė svečiai iš Italijos ir per šešias minutes jie atitrūko dviženkliu skirtumu, o ketvirtojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 16 taškų – 71:55.

Šioje grupėje žaidžia ir Vilniaus „Rytas“, kuris antradienį įveikė išvykoje Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipą 87:82 ir iškovojo antrąją pergalę grupėje.

„Partizan“: RaShawnas Thomasas 18 (6/7 dvitaškių), Ognjenas Jaramazas 9 (2/9 metimų), Žanis Peineris (3/3 dvitaškių) ir Nemanja Gordičius (5 atk. kam., 1/9 metimų) po 8.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 27 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 11/12 dvitaškių), Austinas Daye‘as 13 (5 atk. kam.), Jeremy Chapellas 12, Julyanas Stone‘as 10 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Bramosas 9 (3/7 tritaškių).