Po traumos aikštėje pasirodęs D. Sabonis įvertino savo pakartotą NBA rekordą

2019 m. lapkričio 7 d. 10:39
Lrytas.lt
„Vertėme juos atlikti sudėtingus metimus, gerai gynėmės, todėl ir atkovojau tiek daug kamuolių“, – po rungtynių, kuriose pakartojo savo NBA rekordą kalbėjo Domantas Sabonis.
Daugiau nuotraukų (4)
Lietuvis surinko galingą dvigubą dviženklį ir svariai prisidėjo prie „Indiana Pacers“ (4/4) komandos pergalės, kuri namuose 121:106 (26:26, 44:36, 24:18, 27:26) nugalėjo „Washington Wizards“ (2/5) krepšininkus.
D.Sabonis rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/11 dvit., 5/6 baud. met.) ir atkovojo 17 kamuolių, taip pakartodamas savo rekordą. Lietuvis taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir kartą blokavo varžovo metimą.
„Mums jo trūko. Praktiškai jis mūsų puolime yra beveik visada įtraukiamas“, – apie auklėtinio sugrįžimą sakė „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas.
„Pacers“ rungtynėse pergalės pamatus paklojo po pertraukos, kuomet spurtavo 22:2 ir susikrovė 25 taškų pranašumą (92:65). D.Sabonio komandai tai buvo ketvirtoji pergalė NBA šiame sezone. Kitas rungtynes „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį su „Detroit Pistons“ krepšininkais.
„Klijuojame pasitikėjimą vienas kitu ir manau, kad vis labiau vienas kitą jaučiame. Be to, ir treneris prašo pamačius laisvą komandos draugą visuomet atlikti perdavimą“, – mintimis dalinosi D.Sabonis.
 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.