R. Giedraitis pajuto „Maccabi“ jėgą: Tel Avivo ekipa nušlavė varžovus pelnydama 104 taškus

[[ge:lrytas:lrytas:12474854]]

"Maccabi" nušlavė ALBA.<br>Zumapress/Scanpix nuotr.
Rokas Giedraitis su komandos draugais klauso trenerio nurodymų.<br>Twitter nuotr.

Nov 7, 2019, 9:16 PM, atnaujinta Nov 8, 2019, 12:14 AM

Tel Avivo „Maccabi“ klubas toliau demonstruoja, kad šiame Eurolygos sezone nusiteikęs rimtai. Izraelio krepšininkai ketvirtadienį namuose sutriuškino Berlyno ALBA klubą – 104:78.

„Maccabi“ į priekį šovė antrajame kėlinyje (31:18), o po trijų ketvirčių turėjo jau 28 taškų pranašumą – 83:55.

Ketvirtojo kėlinio metu šeimininkai smagino vietinę publiką ir iš viso pelnė net 104 taškus.

ALBA gretose rungtyniaujantis Rokas Giedraitis vėl buvo vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų. Lietuvis per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Maccabi“: Johnas Dibartolomeo 19 (6/8 metimai), Scottie Wilbekinas 16 (4/7 trit.), Tarikas Blackas 13, Tyleris Dorsey 12, Omri Casspi 10.

ALBA: Tyleris Cavanaugh ir Peytonas Siva (8 rez. perd.) po 14, Rokas Giedraitis 12.