„Fenerbahce“ ketvirtame kėlinyje surado žaidimą ir palaužė „Bayern“

[[ge:lrytas:lrytas:12487518]]

„Fenerbahce“ treneris Z.Obradovičius nėra patenkintas rezultatais<br>Zuma Press/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2019, 7:44 PM, atnaujinta Nov 8, 2019, 11:18 PM

Stambulo „Fenerbahce“ komanda penktadienį nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje ir, sužaidusi sėkmingą ketvirtą kėlinį, namuose 90:82 (18:15, 22:24, 21:23, 29:20) palaužė Miuncheno „Bayern“.

Tris pirmuosius kėlinius kova buvo labai lygi ir nė viena komanda neturėjo didesnės nei 4 taškai persvaros. Vis tik ketvirtajame „Fenerbahce“ savo žvaigždžių pagalba atitrūko 72:64, o po to ir peržengė dviženklės persvaros ribą – 85:75 ir palaužė vokiečius.

Prie pergalės 19 taškų pridėjo Derrickas Williamsas, 14 – Melih Mahmutoglu, 13 – Kostas Sloukas, 12 – Nando De Colo, 10 – Nikola Kaliničius (5 rez. perd.).

„Bayern“ 19 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Gregas Monroe, 14 taškų pridėjo ir tiek pat kamuolių kaip kolega sugriebė Vladimiras Lučičius, po 11 taškų surinko Maodo Lo ir Patteri Koponenas.

Turkijos ekipa siekia pabėgti iš autsaiderių zonos, į kurią pateko iki penktadienio laimėjusi tik vieną mačą ir patyrusi net 5 nesėkmes.

Vokiečiai Eurolygoje žaidė kaip laikrodis – jei vieną mačą laimėdavo, kitą – būtinai pralaimi.

Praėjusiame ture juos tiesiog nušlavė nuo kelio Vitorijos „Baskonia“ 93:60, tad sistemos neliko.