„Valencia“ iš paskutiniosios Eurolygos vietos neišsiropštė

[[ge:lrytas:lrytas:12487521]]

Sputnik/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2019, 10:12 PM, atnaujinta Nov 8, 2019, 11:37 PM

Ispanijos „Valencia“ klubas ir toliau lieka Eurolygos turnyro lentelės dugne. Po pergalės prieš ASVEL, Valencijos ekipa svajojo pratęsti pergalių kelią, tačiau penktadienį Atėnuose 80:91 (18:26, 17:19, 29:23, 16:23) krito nuo vietos „Panathinaikos“.

Ispanijos komanda viltis nugalėti Graikijoje dar puoselėjo trečiame kėlinyje, kai pasivijo „Panathinaikos“ iki 53:54 ir 63:63. Tačiau šeimininkai tritaškių dėka nutolo lemiamame ketvirtyje 79:69 ir iniciatyvos neatidavė.

Šiame mače vieną geriausių savo pasirodymų surengė Jordanas Loydas. Jis per 31 minutę pelnė 27 taškus (5/7 dvit., 3/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, blokavo metimą išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko net 41 naudingumo balą.

Valensijos klubui taip pat 10 taškų pridėjo Quino Colomas, 11 – Bojanas Dubljevičius, 8 – Louisas Labeyrie.

„Panathinaikos“ komandoje su 19 taškų rezultatyviausias buvo DeShaunas Thomasas, 14 – Tyrese’as Rice’as, 13 – Nickas Calathesas (12 atk. kam., 9 rez. perd., 20 n.b.), 12 – Jimmeris Fredette’as, 11 – Wesley Johnsonas.

Graikai praėjusiame ture sugebėjo nurungti sėkmingai startavusią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą 86:70, o ispanai iškovojo pirmąją pergalę po penkių nesėkmių, įveikę Vilerbano ASVEL 81:72.