Tragiška pirmoji rungtynių pusė lėmė „Neptūno“ pralaimėjimą Vokietijoje

Krepšinio Čempionų lygos penktojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) pralaimėjo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) ekipai.

Čempionų lygos mūšis Vokietijoje: „Telekom Basket“ – „Neptūnas“<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 12, 2019, 8:53 PM, atnaujinta Nov 12, 2019, 10:56 PM

Į gilią duobę „Neptūnas“ įkrito antrojo kėlinio viduryje, kuomet šeimininkai įgijo net 25 taškų pranašumą (43:18). Nors vėliau žaidimas išsilygino, o ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai priartėjo iki 11 taškų (77:88), paskutinėmis mačo minutėmis Bonos ekipa vėl padidino persvarą ir iškovojo pergalę.

Klaipėdos ekipai (3 pergalės/2 pralaimėjimai) 16 taškų pelnė Gytis Masiulis (8 atk. kam.), po 12 – Andre Williamsonas ir Tadas Sedekerskis, 11 – Matas Jogėla, 10 – Tomas Delininkaitis.

Bonos komandoje (3/2) rezultatyviausiai žaidė Stephenas Zimmermanas. Jo sąskaitoje – 19 taškų. Po 13 taškų pridėjo Benjaminas Simonsas ir Martinas Breunigas.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 20 dieną namuose su Stambulo „Besiktas Sompo Sigorta“ (Turkija) ekipa.