Ispaniškas derbis Eurolygoje baigėsi „Real“ pergale

[[ge:lrytas:lrytas:12564117]]

Madrido komanda nugalėjo Katalonijos klubą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2019-11-14 21:59, atnaujinta 2019-11-15 06:19

Ketvirtadienį Eurolygoje prasidėjo 8-ujo turo kovas, o jame laukė tikras desertas krepšinio gerbėjams – Madrido „Real“ dvikova su „Barcelona“ krepšininkais.

Ją rezultatu 86:76 (32:14, 16:36, 23:14, 15:12) laimėjo Madrido „Real“ krepšininkai.

Danar „Real“ turi iškovojusi penkias pergales, o Katalonijos klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą Eurolygos sezone.

Praėjusią savaitę „Barcelona“ krepšininkai viešėjo Kaune ir nugalėjo „Žalgirį“ 93:86.

Rungtynės abiems ispanų klubams prasidėjo tarsi amerikietiški kalneliai. Jei „Real“ pirmą kėlinį laimėjo 32:14, tai antrajame atsigriebė „Barcelona“ krepšininkai ir panaikino 18 taškų deficitą.

Tačiau po pertraukos užtikrinčiau žaidė šeimininkai, kurie ir džiaugėsi pergale namuose.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Anthony Randolphas, po 13 taškų pridėjo argentiniečiai Facundo Campazzo ir Gabrielis Deckas.

„Barcelona“ puolimas vėl rėmėsi ant Nikola Mirotičiaus pečių, kuris rungtynėse pelnė 19 taškų.