„Juventus“ po pertraukos Utenoje net tik prispaudė „Dzūkiją“, bet ir nokautavo

[[ge:lrytas:lrytas:12587332]]

Uteniškiai po pertraukos dominavo aikštėje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Žydrūno Urbono auklėtiniai iškovojo 4-ąją pergalę. <br>T.Bauro nuotr.

Nov 16, 2019, 5:23 PM, atnaujinta Nov 16, 2019, 10:12 PM

LKL čempionato 10-ojo turo rungtynėse šeštadienį Utenos „Juventus“ (4/5) namuose 88:75 (24:26, 19:20, 18:10, 27:19) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (2/7). Šeimininkų pergalę lėmė galingas žaidimas po pertraukos.

„Juventus“ į pergalę vedė Žygimantas Skučas ir Gytis Radzevičius - jie pelnė 21 ir 19 taškų.

Paskutinę vietą užimantys alytiškiai iki pertraukos laikėsi tvirtai ir pirmavo 46:43, bet antrojoje rungtynių pusėje „Juventus“ parodė savo jėgą.

Po pertraukos „Dzūkija“ pelnė 29 taškus, o šeimininkai - 45.

Iki pertraukos nei viena komanda nerodė geros gynybos. Taškas į tašką vykusiose rungtynėse komandos naudojo skirtingus ginklus – dzūkai puikiai atakavo iš toli, o „Juventus“ naudojosi savo pranašumu po krepšiu.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ suaktyvino gynybą, o puolime itin padėjo tritaškiai – pirmoje pusėje uteniškiai pataikė vos vieną tritaškį, o po pertraukos įskraidino šešis.

Utenos ekipa išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir paliko svečius iš Dzūkijos turnyrinės lentelės dugne.

Rungtynių statistika.

Utenos „Juventus“ (4/5) - Alytaus „Dzūkija“ (2/7) 88:75 (24:26, 19:20, 18:10, 27:19).

„Juventus“: Žygimantas Skučas 21 (7/10 metimų, 26 naud. bal.), Gytis Radzevičius 19 (4/7 tritaškių, 25 naud. bal.), Julius Jucikas 15.

„Dzūkija“: Adrianas Bowie 18, Mindaugas Sušinskas 17, Artūras Jomantas 15 (3/4 tritaškių).