Dar vienas Jameso Hardeno šou Hjustone nustelbė Domanto Sabonio dvigubą dviženklį

NBA čempionato rungtynėse naktį iš penktadienio į šeštadienį Domantas Sabonis pelnė 18 taškų ir sugriebė 13 kamuolių, bet jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (7/5) svečiuose pralaimėjo „Houston Rockets“ (9/3) ekipai 102:111 (22:26, 27:28, 30:26, 23:31).

Jamesas Hardenas pelnė 44 taškus ir nustelbė Domantą Sabonį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Jamesas Hardenas pelnė 44 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
D.Sabonis surinko 18 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-11-16 07:53, atnaujinta 2019-11-16 10:29

„Rockets“ iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, o ją lėmė 44 taškus pelnęs Jamesas Hardenas. Per šią seriją jis penktą kartą surinko daugiau nei 35 taškus.

Hjustono žvaigždė surinko paskutinius 12 komandos taškų, o „Pacers“ per paskutines atakas strigo ir prametė 7 sykius iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ spurtavo 14:0 ir perlaužė rungtynių eigą (94:88), o penkias minutes trukusią sausrą nutraukė lietuvio baudos metimas.

D.Sabonis iš viso žaidė 35 min. 58 sek., per jas surinko 18 taškų (6/12 dvitaškių, 6/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 sykius ir 4 kartus prasižengė. Jo plius minus rodiklis buvo blogiausias komandoje – net minus 18.

Taip pat 18 taškų pelnė Dougas McDermottas.

„Rockets“ lyderis J.Hardenas pataikė 13 iš 26 metimų, bet šeimininkų ekipoje labai efektyviai žaidė po traumos sugrįžęs centras Tysonas Chandleris, kuris pirmąkart mačą pradėjo starto penkete.

Nesėkmė Hjustone nutraukė „Pacers“ ekipos keturių pergalių seriją.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (6/14 tritaškių), Benas McLemore’as 21, Russellas Westbrookas 17 (8 atk. kam.), Austinas Riversas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis (13 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 18, Aaronas Holiday, T.J. McConnellas ir T.J.Leafas po 12.