„Fenerbahce“ pagaliau surado savo žaidimą – nuo turkų Eurolygoje nukentėjo ASVEL

[[ge:lrytas:lrytas:12666758]]

Željko Obradovičiaus auklėtiniai kol kas nedžiugina.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 22, 2019, 9:33 PM, atnaujinta Nov 23, 2019, 12:37 AM

Penktadienį pagaliau gera diena buvo ir serbų treneriui Željko Obradovičiui – jo treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ išvykoje iškovojo įtikinamą pergalę išvykoje prieš Vilerbano ASVEL 88:72 (19:16, 29:20, 19:16. 21:20) ir dabar savo sąskaitoje turi tris laimėjimus.

Turkai iš turnyro favoritų per devynis turus tapo autsaideriais: Stambulo klubas, vedamas serbo Ž. Obradovičiaus, iki penktadienio turėjo vos dvi pergales, prieš kelias dienas turėję nemenką gėdą pralaimėjus ir „Barcelona“ ekipai 98:63.

Šįkart „Fenerbahce“ nuo pat mačo pradžios vadovavo akistatos eigai ir neleido šeimininkams galvoti apie laimėjimą. Po dveijkų kėlinių jie pirmavo 48:36, o ketvirtojo pradžioje jau 80:61.

Turkai atsakingai ir taikliai metė tritaškius, po trijų kėlinių pataikę 8 metimus iš 11, o galutinė statistika: 9 tolimi taiklūs šūviai iš 13 (69,2 proc.).

Be Jano Vesely kovojęs Stambulo klubas vis tiek laimėjo kovą pro krepšiais 30:21.

Šiame mače iššovė buvęs žalgirietis Vladimiras Štimacas. Serbas per 21 minutę pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 7 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 27 naudingumo balus.

Pirmą kartą Turkijos ekipa laimėjo dviženkliu skirtumu, be to, iki šiol buvo atidavusi pergales visuose šešiuose išvykos mačuose.

ASVEL: Davidas Lighty 18 (3/6 tritaškių), Livio Jean-Charlesas 15 (6/11 dvitaškių), Tonye Jekiri 12, Amine Noua 8.

„Fenerbahce“: Vladimiras Štimacas 21 (8 atk. kam.), Derrickas Williamsas 17 (6 atk. kam., 4 blokai), Melihas Mahmutoglu 14, Ali Muhammedas 13, Kostas Sloukas 8 (8 rez. perd., 5 klaidos).

ASVEL šią savaitė jau buvo patyręs pralaimėjimą, o ją trečiadienį įveikė kita Stambulo komanda – „Anadolu Efes“ 90:84.