Ilgiausiai aikštėje išbuvęs D. Sabonis nukalė „Pacers“ pergalę

Domantas Sabonis tris kėlinius tempė paskui save „Indiana Pacers“ (9/6) ekipą ir šį galiausiai šeštadienį šventė pergalę: „Pacers“ namuose 111:106 (24:25, 31:20, 28:40, 28:21) palaužė „Orlando Magic“ (6/9) atstovus.

Domantas Sabonis su „Pacers“ šventė pergalę<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 24, 2019, 8:13 AM, atnaujinta Nov 24, 2019, 9:10 AM

D.Sabonis aikštėje išbuvo ilgiausiai: per 35 minutes pelnė 25 taškus (9/15 dvit., 7/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė bei 5 kartus suklydo.

Lietuviui tai tapo trečiosios rezultatyviausios sezono rungtynės. Daugiau taškų jis buvo įmetęs tik į „Detroit Pistons“ ir „Brooklyn Nets“ krepšius – atitinkamai 27 ir 29.

Įtemptame mače viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti pusė minutės Markelle‘as Fultzas įkrovė iš viršaus ir išlygino rezultatą 106:106.

Tuomet jau kitoje aikštės pusėje Aaronas Holiday prametė dvitaškį, Mylesas Turneris atkovojo kamuolį puolime, o A. Holiday antrą kartą neklydo – jis smeigė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį 109:106.

Galiausiai Justinas Holiday‘us pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Magic“ gretose šiąnakt nebuvo dviejų lyderių. Dėl traumų rungtynes praleido Nikola Vučevičius bei Aaronas Gordonas.

Pirmajame šio sezono tarpusavio mače buvo pasiektas visų laikų NBA antirekordas, kai klubai kartu metė vos 11 baudos metimų.

„Magic“ ir šį kartą buvo pasyvus, išprovokavęs vos 14 pražangų ir mesdami tik 9 baudų metimus. Jie pataikė pataikė 7 metimus (78 proc. taiklumas).

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (9/15 dvit., 9 atk. kam.), Jeremy Lambas 14 (5/11 dvit.), Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas (3/5 trit.) po 13, Justinas Holiday 12, Mylesas Turneris 10 (2/6 trit.).

„Magic“: Evanas Fournier 26 (7/13 dvit., 4/10 trit.), Jonathanas Isaacas 25 (6/10 dvit., 4/6 trit., 9 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 13 (6/10 dvit., 9 rez. perd.), D.J. Augustinas 11, Terrence‘as Rossas 10 (4/12 metimų).