Blankiai žaidęs J. Valančiūnas tik stebėjo savo ekipos dramą prieš „Lakers“

Skaudžią nesėkmę šeštadienį NBA čempionate patyrė „Memphis Grizzlies“ (5/10) ekipa su Jonu Valančiūnu, namie 108:109 (35:25, 28:30, 21:30, 24:24) nusileidusi „Los Angeles Lakers“ (14/2) krepšininkams.

„Lakers“ išvykoje nugalėjo „Grizzlies“<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

2019-11-24 08:32, atnaujinta 2019-11-24 09:13

Jonas Valančiūnas šiame mače buvo itin blankus: jis per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Tai – antros rungtynės iš eilės, kai J.Valančiūnas nepelno dviženklio taškų skaičiaus. Iki tol bent 10 taškų jis rinko 12-oje rungtynių iš eilės.

Tuo tarpu nugalėtojams LeBronas Jamesas surinko 30 taškų (12/18 dvit., 2/9 trit.), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

Daug sėkmingiau mačą pradėję šeimininkai priekyje laikėsi iki trečiojo kėlinio vidurio, kai rezultatą persvėrė Danny Greeno tritaškis. Tada prasidėjo drama, kurios pagrindiniu herojumi tapo L.Jamesas .

Iki mačo pabaigos likus kovoti 3 minutes šeimininkai dar pirmavo 105:100. Tačiau „Lakers“ spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį.

Likus žaisti 28 sekundes Memfio naujokas ir po truputį lyderiu tampantis Ja Morantas sumažino skirtumą iki 108:109.

„Lakers“ tada surengė ilgą ataką, tačiau LeBronas Jamesas nepataikė tritaškio ir „Grizzlies“ turėjo šansą parklupdyti NBA lyderius. Vis dėlto lemiamas šeimininkų išpuolis baigėsi klaida ir „Lakers“ toliau lieka su dviem nesėkmėmis.

Ja Morantas per 33 minutes pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė bei prarado po 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė.

Memfio klubo šiame mače neišgelbėjo nei fantastiškai mesti tritaškiai  - pataikė 14 iš 30 (47 proc.).

Memfio komanda šiame mače dėvėjo retro aprangas, kurias ši komanda naudojo dar tada, kai dar atstovavo Vankuverio miestui.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (6 atk. kam., 2/9 tritaškių), Anthony Davisas 22 (4 atk. kam., 5 blokai, 3/6 tritaškių), Rajonas Rondo 14 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 12 (3/5 tritaškių), Dwightas Howardas 10 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (6 rez. perd., 5 per. kam.), Jae‘us Crowderis 21 (6 atk. kam., 4/9 tritaškių), Jarenas Jacksonas 20 (7 atk. kam., 4/7 tritaškių), Dillonas Brooksas 12 (3/5 tritaškių), Kyle‘as Andersonas 11 (6 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 8 (11 atk. kam.).