Nesustabdomas D. Sabonis – po mačo su „Jazz“ jis iš aikštės išėjo jau su 12-uoju sezono dviženkliu

Įspūdingą sezoną ir toliau tęsia Domantas Sabonis, iš aikštės dažniausiai neišeinantis ne dvigubo dviženklio. Lietuvis ir vėl buvo nesulaikomas, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (11/6) ekipa namuose 121:102 (21:20, 32:23, 36:37, 32:22) parklupdė „Utah Jazz“ (11/7) krepšininkus.

Domantas Sabonis<br>AFP/Scanpix nuotr.
Domantas Sabonis <br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
„Pacers“ įveikė „Jazz“<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 28, 2019, 6:59 AM, atnaujinta Nov 28, 2019, 8:54 AM

Rungtynes starto penkete pradėjęs lietuvis per 33 minutes pelnė 23 taškais (9/13 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atsikovojo 12 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, vieną kamuolį perėmė ir pasižymėjo dviem klaidomis.

Tai jau buvo jo 12-asis dvigubas dviženklis per 15 sužaistų rungtynių.

Į rungtynes Indianapolyje susirinkę žiūrovai prieš mačą plojo „Jazz“ atstovaujančiam kroatui Bojanui Bogdanovičiui.

Jis šią vasarą iš Indianos persikėlė į Jutą tačiau aistruoliai nepamiršo jo pastangų: ir šįkart kroatas buvo itin matomas aikštėje, pelnęs net 30 taškų.

„Pacers“ ir toliau savų sirgalių akivaizdoje nepralaimi: aštuonias iš dešimties savo arenoje žaistų rungtynių laimėję Nate'o McMillano auklėtiniai namuose įveikė visus tris į Indianapolį atvykusius Vakarų konferencijos klubus.

Indianos ekipa trečiame kėlinuke turėjo 13 taškų persvarą, tačiau ją svečiai sugebėjo panaikinti per ketvirtį pataikydami net 7 tritaškius. Visgi „Pacers“ dar sykį atitrūko lemiamo ketvirčio metu, spurtavę 18:5 ir uždarę klausimus apie galimą intrigą.

„Pacers“: Domantas Sabonis (12 atk. kam.) ir T. J. Warrenas po 23, Malcolmas Brogdonas 22 (8 rez. perd.), Jeremy Lambas 18, T. J. McConnellas 12.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 30 (4/6 dvit., 4/7 trit., 10/11 baud.), Donovanas Mitchellas 26, Rudy Gobertas 14 (13 atk. kam.), Joe Inglesas 12.