LKL pirmenybėse Utenos komanda išsivežė pelnytą pergalę iš Prienų

[[ge:lrytas:lrytas:12762289]]

Marius Runkauskas stabdo Mindaugą Lukauskį.<br> LKL/BNS nuotr.

Dec 1, 2019, 3:56 PM, atnaujinta Dec 1, 2019, 11:29 PM

LKL čempionato 12-ojo turo rungtynėse sekmadienį Prienų komanda „Cbet“ savo aikštėje jėgas išbandė su Utenos „Juventus“ ekipa ir pralaimėjo svečiams rezultatu 74:80 (20:14, 17:33, 18:14, 19:19).

Prieniškiai yra iškovoję 5 pergales ir patyrę 7 pralaimėjimus, o uteniškių sąskaitoje yra 5 laimėjimai ir 7 nesėkmės.

Akistatą labiau užsivedę pradėjo prieniškiai ir netrukus įgijo 9 taškų pranašumą (9:18). Žydrūno Urbono taktinės pamokos padėjo „Juventus“ sugrįžti į rungtynes ir po 6:0 spurto antrajame kėlinyje jau uteniškiai pirmavo (32:30).

Uteniškių gretose Žygimantas Skučas išsiskyrė pirmojoje rungtynių pusėje. Pirmąjį kėlinį aukštaūgis žaidė be keitimo, o į rūbinę išėjo su 12 taškų savo sąskaitoje.

Kiti Ž.Urbono kariai buvo ne ką menkiau užsivedę – „Juventus“ iki pertraukos įmetė 7 tritaškius, o Darius Tarvydas iš jų pataikė 3.

33 taškų sprogimas antrajame kėlinyje leido uteniškiams į pertrauką išsinešti 10 taškų pranašumą (47:37).

Sunkiai rungtynės klostėsi „CBet“ įžaidėjams. Per pirmąsias 20 minučių Kerras Kriisa, Arnas Velička ir naujokas Donatas Sabeckis kartu sudėjus pelnė 6 taškus ir padarė 3 klaidas.

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ pavyko sugrąžinti intrigą. Panaikinę skirtumą prieniškiai įgijo 4 taškų pranašumą (69:65), tačiau „Juventus“ laiku atsikvošėjo. Gyčio Radzevičiaus lemiamu metu ėmėsi iniciatyvos ir nukalė savo komandai pergalę.

G.Radzevičius sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes – pelnė 21 tašką ir surinko +28 naudingumo balus.

Uteniškių energija atsispindėjo atkovotų kamuolių eilutėje statistikos protokole. Kovą dėl kamuolių „Juventus“ laimėjo 38:29, o puolime Ž.Urbono auklėtiniai atkovojo net 14 kamuolių.

„CBet“ aistruoliai pirmąjį kartą aikštėje išvydo klubo naująjį pirkinį D.Sabeckį. Gynėjas po metų pertraukos sugrįžo į LKL kovas, bet dvikova prieš „Juventus“ jam nesusiklostė.

D.Sabeckis rungtyniavo 25 minutes, pelnė 7 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir surinko +3 naudingumo balus.

„CBet“ šiose rungtynėse vertėsi be Lauryno Biručio. Vidurio puolėją užklupo šeimyninės problemos. Svečiams antrosiose rungtynėse iš eilės negalėjo padėti vienas lyderių Bryantas Crawfordas.

Rezultatas:

„Cbet“ (5/7) – „Juventus“ (5/7) – 74:80 (20:14, 17:33, 18:14, 19:19).​

„Cbet“: Karolis Guščikas 12, Martynas Varnas ir Skylaras Spenceris (5 atk. kam., 3 blk., +24 naud. bal., 5/5 dvitaškiai) po 11, Mindaugas Lukauskis, Lukas Uleckas, Donatas Sabeckis, Vaidas Čepukaitis ir Kerras Kriisa po 7, Arnas Velička 3, Regimantas Miniotas 2 taškai.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 21 (8 atk. kam., 5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, +28 naud. bal.), Žygimantas Skučas 17, Darius Tarvydas 13 (4/25 tritaškiai), Julius Jucikas ir Vytautas Šulskis po 8, Ignas Vaitkus 6, Marius Runkauskas 3, Shannonas Scottas ir Norbertas Giga po 2 taškus.