50 taškų pelnęs J. Hardenas pražangomis paskandino „Rockets“ – ekipa krito po dviejų pratęsimų

Nemalonų pralaimėjimą NBA čempionate antradienį patyrė „Houston Rockets“ (13/7) ekipa, išvykoje po dviejų pratęsimų 133:135 (25:27, 38:32, 34:22, 18:34, 11:11, 7:9) nusileidusi „San Antonio Spurs“ (8/14) klubui.

„Rockets“ krito po dviejų pratęsimų nuo „Spurs“<br> Reutes/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Dec 4, 2019, 8:05 AM, atnaujinta Dec 4, 2019, 8:22 AM

„Rockets“ dar trečiame kėlinyje pirmavo 22 taškų skirtumu 95:73, o po trijų ketvirčių – 97:81.

Tačiau per likusį laiką leido varžovams priartėti. Likus žaisti 11 sekundžių Lonnie Walkeris tritaškiu išlygino rezultatą, o pratęsimo išvengti mėginęs Jamesas Hardenas prasižengė puolime.

Treneris Mike'as D'Antoni užprotestavo tokį sprendimą, tačiau teisėjai po vaizdo peržiūros savo sprendimo nepakeitė ir atidavė kamuolį šeimininkams.

„Spurs“ dar turėjo šansą laimėti be pratęsimo, tačiau Brynas Forbesas su sirena nepataikė iš vidutinio nuotolio.

Antrajame pratęsime likus žaisti vos tris sekundes „Rockets“ taip pat pirmavo, tačiau prie baudų linijo stojęs DeMaras DeRozanas pataikė abu metimus ir „Spurs“ buvo priekyje 134:133.

Paskutinėje „Rockets“ atakoje J.Hardenas vėl prasižengė puolime, o pergalę likus kovoti 0,3 sek. įtvirtino L.Walkeris: jis pataikė pirmąjį metimą ir specialiai prametė antrąjį.

J.Hardenas per 49 minutes pelnė 50 taškų (7/18 dvitaškių, 4/20 tritaškių, 24/24 baudų metimų), atkovojo 9 bei perėmė ir prarado po 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

Antrąjį sezoną „Spurs“ gretose žaidžiantis Lonnie Walkeris pelnė 28 taškus ir užfiksavo karjeros NBA rekordą. 20 metų 196 cm ūgio gynėjas nuo ketvirtojo kėlinio pelnė 18 taškų. Ankstesnis jo rekordas buvo 16 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 50 (11/38 metimų, 9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Clintas Capela 22 (21 atk. kam., 9/9 dvitaškių), Russellas Westbrookas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Austinas Riversas (5/6 tritaškių) po 19, Benas McLemore‘as 11, P.J.Tuckeris 10 (9 atk. kam.).

„Spurs“: Lonnie Walkeris 28 (4/7 tritaškių), Brynas Forbesas 25 (5/6 tritaškių), DeMaras DeRozanas 23 (9 rez. perd., 5 atk. kam.), Rudy Gay‘us 14 (5 atk. kam.), Derrickas White‘as 12, Patrickas Millsas 9 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?