Įspūdingą seriją pratęsęs D. Sabonis pagerino „Pacers“ rekordą

„Indiana Pacers“ (18/9) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, kai sekmadienį namuose 107:85 (33:20, 26:24, 13:22, 35:19) įveikė „Charlotte Hornets“ (12/17) ekipą.

Domantas Sabonis vėl surinko dvigubą dviženklį.<br>Twitter nuotr.

Dec 16, 2019, 6:19 AM, atnaujinta Dec 16, 2019, 8:45 AM

„Pacers“ puolėjas Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 atkovotų kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau dvyliktasis 23-ejų 211 cm ūgio krepšininko dvigubas dviženklis iš eilės. Krepšininkas pratęsė karjeros rekordą, kuris yra ir visų laikų Lietuvos krepšininkų NBA rekordas.

Negana to, tai yra ir ilgiausia serija klubo istorijoje.

Iki šiol reguliariojo sezono metu 11 dvigubų dublių paeiliui buvo surinkęs Troy Murphy, tai vyko 2009-aisiais metais.

„Pacers“ pranašumą rungtynėse susikrovė jau po dviejų kėlinių, kai vienu metu turėjo 18 taškų persvarą. Tačiau svečiai surengė spurtą ir sumažino deficitą – 66:70.

Vis dėlto šeimininkai susikaupė, sėkmingai pradėjo lemiamą ketvirtį ir pasiekė pergalę.

„Pacers“: Aaronas Holiday 23 (9/10 baud.), Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam., 5 blk.), Domantas Sabonis ir T. J. McConnellas (8 rez. perd.) po 12, Malcolmas Brogdonas 11 taškų.

„Hornets“: Cody Zelleris 19 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 14, Devonte' Grahamas 12 (3/14 trit.), Bismackas Biyombo 11 (17 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10 taškų.