Rokas Giedraitis yra ALBA ekipos lyderis.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2019-12-20 21:57, atnaujinta 2019-12-20 23:41

Vilerbano ASVEL klubas toliau sėkmingai kovoja Eurolygos turnyre. Prancūzai penktadienį namuose įveikė Berlyno ALBA krepšininkus 93:81.

Tris kėlinius vyko lygi kova, tačiau ASVEL sukruto tada, kuomet to labiausiai reikėjo.

Per keletą ketvirtojo kėlinio minučių ASVEL krepšininkai surengė spurtą (7:0), kuris virto į 14 taškų persvarą – 84:70. Šio skirtumo ALBA žaidėjai panaikinti nesugebėjo, tad pripažino šeimininkų pranašumą.

ALBA gretose žaidžiantis Rokas Giedraitis aikštėje praleido 25 minutes, per jas pelnė 12 taškų (2/3 dvit. 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

ASVEL: Davidas Lighty 14, Adreianas Payne'as ir Charlesas Kahudi po 12, Livio Jeanas-Charlesas 10.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17, Luke'as Sikma 15, Landry Nnoko 13, Rokas Giedraitis 12.