„Šiaulių“ krepšininkės Baltijos lygos čempionate patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

„Šiaulių“ krepšininkės (2 pergalės ir 8 pralaimėjimai) Baltijos moterų lygos čempionate patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Romualdo Petronio auklėtinės išvykoje 62:95 (17:25, 20:16, 15:27, 10:27) nusileido čempionių Rygos TTT (7/0) ekipai.

Šiaulietės svečiuose nusileido Rygos TTT ekipai.<br>M.Baranausko nuotr.

moterulyga.lt ir lrytas.lt inf.

Dec 21, 2019, 8:44 PM, atnaujinta Dec 22, 2019, 11:19 AM

Viešnios du ketvirčius pagirtinai kovojo su labiau patyrusia ekipa ir į pertraukas komandos išėjo ilsėtis šeimininkėms turint tik 4 taškų persvarą (41:37).

Vis dėlto antrojoje mačo dalyje TTT pradėjo dominuoti aikštėje, o ketvirtajame kėlinyje, spurtavusios 20:0 (92:58), išsprendė dvikovos likimą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidusi Marina Mabrey per 35 minutes pelnė 35 taškus (10/14 dvitaškiai, 3/12 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo ir surinko net +39 naudingumo balus.

Tarp šiauliečių išsiskyrė Kamilė Berenytė. Be keitimų žaidusi puolėja pelnė 13 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatas:

Rygos TTT (7/0) – „Šiaulių“ (2/8) – 95:62 (25:17, 16:20, 27:15, 27:10).

TTT: Marina Mabrey 35, Katė Kreslina 18, Paula Strautmanė 16 (11 atk. kam., 5 rez. perdav., +32 naud. bal.), Kitija Laksa 13 (5 rez. perdav.), Karlinė Pilaberė 6, Anita Mikelsonė 4, Aija Klakocka 2, Vanesa Jasa 1 taškas.

„Šiauliai“: Kamilė Berenytė 13 (5 per. kam.), Anastasija Suščyk 12, Dominyka Paliulytė, Gintarė Paulauskaitė, Rusnė Augustinaitė ir Urtė Slavinskaitė po 8, Ieva Šerpytytė 5 taškai.