J. Valančiūno indėlio neužteko: „Grizzlies“ namuose užfiksavo klubo gynybos antirekordą

„Memphis Grizzlies“ (11/20) klubas pirmadienį patyrė gėdingą pralaimėjimą, kai namuose 115:145 (31:46, 30:26, 28:36, 26:37) nusileido „San Antonio Spurs“ (12/17).

"Grizzlies" pralaimėjo namuose.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 24, 2019, 6:56 AM, atnaujinta Dec 24, 2019, 9:13 PM

„Spurs“ krepšininkai jau pirmojo kėlinio metu parodė, kad yra pasiruošę gerinti rekordus. Greggo Popovichiaus auklėtiniai per pirmąsias 10 min. pelnė net 46 taškus – 46:31.

Antrajame kėlinyje svečiai kiek sumažino tempą, tačiau toliau užtikrintai pirmavo – 72:61.

Antroje rungtynių dalyje rungtynių kontrolė toliau priklausė „Spurs“, kurie sėkmingai didino persvarą ir iškovojo pergalę.

145 praleisti taškai tapo „Grizzlies“ klubo antirekordu. Iki šiol daugiausiai taškų į savo krepšį Grizliai buvo praleidę 2017-ų metų gruodžio 30-ą dieną, kai dvikovoje su „Golden State Warriors“ praleido 141 tašką. (128:141).

Jonas Valančiūnas per 25 aikštėje praleistas minutes pasižymėjo 18 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyviais perdavimais ir prarastu kamuoliu.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22 (6/9 trit.), Ja Morantas 19, Jonas Valančiūnas 18, Dillonas Brooksas 14, Tyusas Jonesas 11, Brandonas Clarke'as 10 taškų.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 40 (14/20 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 26 (10/11 dvit., 6/6 baud., 10 rez. perd.), Trey Lylesas 17, Dejounte Murray 14, Marco Belinelli 10 taškų.