Nikola Jokičius štampuoja trigubus dviženklius

Nikola Jokičius sužaidė dar vieną įspūdingą mačą, o „Denver Nuggets“ (21-8) po labai dramatiškos pabaigos 113:111 (34:22, 22:27, 26:32, 31:30) svečiuose pranoko „Phoenix Suns“ (11-19).

Nikola Jokičius<br>Reuters/Scanpix.com nuotr.

Dec 24, 2019, 10:01 PM

Serbų milžinas dvikovą baigė su trigubu dviženkliu: per 31 minutę pelnęs 22 taškus (2/6 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas per savo karjerą surinko jau 34-ąjį trigubą dviženklį ir pakilo į 10-ąją vietą NBA istorijoje.

Visgi lemiamomis sekundėmis į pergalę Denverį išvairavo ne jis. Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei Jamalas Murray tritaškiu išvedė svečius į priekį (111:108), tačiau jau kitoje atakoje tokios pačios vertės metimu atsakė ir Devinas Bookeris.

Visgi J.Murray ėmėsi iniciatyvos dar kartą ir sugebėjo įmesti likus 2,5 sek. bei padovanojo „Nuggets“ septintą pergalę iš eilės.

„Suns“ ekipai tai buvo septinta nesėkmė iš eilės.

„Suns“: Ricky Rubio 21 (7 atk. kam., 9 rez. per.), Kelly Oubre 14, Dario Šaričius ir Frankas Kaminsky po 13, Mikalas Bridgesas 12, Aaronas Baynesas, Devinas Bookeris (6 rez. per.), Cameronas Johnsonas (7 atk. kam.) po 11.

„Nuggets“: Jamalas Murray‘us 28 (7 rez. per.), Nikola Jokičius 22 (12 atk. kam., 10 rez. per.), Willas Bartonas 13 (5 rez. per.), Jerami Grantas 11, Paulas Millsapas 10 (8 atk. kam.).