V. Micičiaus tritaškiai paskandino „Maccabi“ klubą

[[ge:lrytas:lrytas:13046990]]

Vasilje Micičius tritaškių metimų gausa prisidėjo prie pergalės.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 26, 2019, 7:02 PM, atnaujinta Dec 26, 2019, 10:31 PM

Stambulo „Anadolu Efes“ (13/3) pratęsė pergalingą žygį Eurolygoje ir antrąją Kalėdų dieną iškovojo pergalę. Turkijos klubas, vedamas Vasilje Micičiaus, namuose 99:79 (23:19, 25:22, 32:17, 19:21) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (11/5) krepšininkus.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo buvęs žalgirietis Vasilje Micičius.

Serbas per 30 žaidimo minučių pelnė 23 taškus ir pataikė 5 tritaškius iš 7 bandymų. Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“ lemiamą pranašumą susikrovė iškarto po pertraukos, kuomet trečiąjį kėlinį laimėjo 32:17. Po tokio slogaus ketvirčio „Maccabi“ neatsitiesė ir patyrė šeštąją nesėkmę Eurolygoje.

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 23, Rodrigue'as Beauboisas 22, Simonas Krunoslavas 19, Shane'as Larkinas 15, Tiboras Pleisas 11 taškų.

„Maccabi“: Jake'as Cohenas 15, Scottie Wilbekinas 12, Angelo Caloiaro 10, Othello Hunteris 9 taškai.