J. Valančiūnas baudė tritaškiais, tačiau nesulaikė N. Jokičiaus – serbas gerino rekordus

„Memphis Grizzlies“ (12/21) krepšininkai šeštadienį išvykoje 110:119 (11:26, 24:28, 32:29, 37:42) pralaimėjo „Denver Nuggets“ (22/9) ekipai.

Jonas Valančiūnas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
 "Nuggets" įveikė "Grizzlies".<br> AFP.Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-12-29 06:29, atnaujinta 2019-12-29 09:09

Jonas Valančiūnas svečių ekipai per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

„Grizzlies“ skaudžiai pralaimėjo (11:26) pirmąjį ketvirtį, tad vėliau teko visas rungtynes vytis varžovus. Tiesa lemiamo ketvirčio metu J.Valančiūnas per trumpą laiką pelnė 10 taškų ir inicijavo svečių spurtą, tačiau laiko pavyti varžovams neužteko.

Nikola Jokičius „Nuggets“ komandai per 33 minutes įmetė 31 tašką (10/14 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo šio sezono rezultatyviausios serbo rungtynės.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 6 praž.), Willas Bartonas 19 (2/9 tritaškiai, 7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas jaunesnysis 20 (2/8 tritaškiai), De'Anthony Meltonas 17, Ja Morantas 16 (8 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15 (5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14.