D. Sabonis 2020-uosius pasitiko aukšta nata: įspūdingu dėjimu traiškė varžovus

Domantas Sabonis su „Indiana Pacers“ (22/12) komanda 2020-uosius pasitinka pakilios nuotaikos. „Pacers“ savo aikštėje 115:97 (29:27, 38:16, 29:23, 19:31) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (23/13) krepšininkus.

Domantas Sabonis pasižymėjo galingu dėjimu.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2020, 12:19 AM, atnaujinta Jan 1, 2020, 9:32 AM

Lūžis rungtynėse įvyko antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkų komanda tiesiog dominavo aikštėje.

„Pacers“ laimėjo ketvirtį 38:16, o jame D.Sabonis pakėlė visus žiūrovus arenoje ant kojų, kuomet galingai įdėjo į krepšį per varžovų žaidėją.

Lietuvis išviso aikštėje praleido 30 minučių, per kurias pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.).

Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir po kartą perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą.

Su šia pergale „Pacers“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją, o „76ers“ tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Tiesa, triuškinama pergalė „Pacers“ komandai kiek apkarto, nes nugaros skausmus pajutęs pagrindinis įžaidėjas Malcolmas Brogdonas sužaidė tik 8 minutes ir daugiau aikštėje nepasirodė.

„Pacers“: Domantas Sabonis (10 atk. kam.) 23, T.J.Warrenas 21, Mylesas Turneris 14, Jeremy Lambas 13, Dougas McDermottas 12 taškų.

„76ers“: Joshas Richardsonas 20, Benas Simmonsas 18, Furkanas Korkmazas ir Tobias Harissas po 9 taškus.