Luka Dončičius nėra visagalis – slovėno šėlsmas nepadėjo laimėti

„Dallas Mavericks“ su Luka Dončičiumi siekė pratęsti tradiciją laimęti kas antrą dvikovą iš eilės per pastaruosius dešimt rungtynių, tačiau paskutinę 2019 dieną krito nuo įsibėgėjusios „Oklahoma City Thunder“ 106:101 (20:32, 30:19, 27:27, 29:23). Tai buvo jau antroji iš eilės Oklahomos ekipos pergalė NBA čempionate ir šeštoji per septynis pastaruosius metus.

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias aikštėje, tačiau pergalės tai neatnešė <br>Reuters/Scanpix nuotr.

2020-01-01 08:58, atnaujinta 2020-01-01 09:29

Slovėnijos vunderkindas per 40 minučių pelnė 35 taškus. atsikovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau ir tai nepadėjo „Mavericks“ laimėti. Tiesa, L.Dončičius tragiškai metė tritaškius: pataikė vos 3 iš 16.

Chriso Paulo pasirodymas lemiamu metu padėjo namie žaidusiai Oklahomai pelnyti svarbią pergalę: kai „Thunder“ likus žaisti 30 sek. pirmavo 102:101, o Danilo Gallinri vaikėsi L.Dončičių, Ch.Paulas padarė viską, kad jo ekipa laimėtų.

Jis pelnė net 13 taškų iš savo 17-os per paskutines lemiamo kėlinio 5 minutes ir taip padėjo palaužti varžovą.

„Mavericks“ šioje dvikovoje dėl traumų nepadėjo Kristaps Porzingis ir Timas Hardaway.

„Thunder“: Dennisas Schroderis ir Danilo Gallinari po 20, Shai Gilgeousas-Alexanderis 19 (6/13 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (6/13 dvit., 8 atk. kam.), Nerlensas Noelis 12 (12 atk. kam.), Stevenas Adamsas 10 (11 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (9/12 dvit., 3/16 trit., 8/12 baud., 10 atk. kam.), Maxas Kleberis 14 (14 atk. kam.), Dwightas Powellas 11.