„Lakers“ 2020-uosius pradėjo pergalingai: L. Jamesas pasižymėjo trigubu dviženkliu

„Los Angeles Lakers“ (27/7) sausio 2-ąją namuose 117:107 (43:17, 31:24, 27:38, 16:28) įveikė „Pheonix Suns“ (13/21) krepšininkus.

LeBronas Jamesas surinko trigubą dviženklį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2020, 9:04 AM, atnaujinta Jan 2, 2020, 9:06 AM

„Lakers“ varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 26 taškų skirtumu.

Iki pertraukos Los Andželo komanda buvo susikrovusi net 33 taškų pranašumą, tačiau vėliau leido varžovams priartėti.

„Lakers“ į priekį vedė trigubą dviženklį surinkęs LeBronas Jameas. Jis per 38 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino aukštaūgis Anthony Davisas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

„Suns“ gretose išsiskyrė 32 taškus pelnęs Devonas Bookeris ir 26 pridėjęs Kelly Oubre Jr.

Po šios pergalės „Lakers“ ir toliau tvirtai pirmauja Vakarų konferencijoje. Tiesa, pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį jie atsilieka nuo Rytų konferencijos lyderių „Milwaukee Bucks“ (31/5).